Uncategorized

Jak Voice Over może pomóc Twojej firmie?

By 14 lipca, 2020 No Comments

 

Voice over to nowoczesna technika, w której głos osoby mówiącej jest używany w prezentacji audio, wideo, animacji komputerowej, dokumencie lub jakiejkolwiek innej prezentacji. Głos jest wypowiadany przez inną osobę, która faktycznie pojawia się na ekranie i może być słyszana przez kogokolwiek innego w prezentacji lub przez specjalistę od głosu. Na początku większość lektorów stanowiły celebrytki lub aktorzy – lektor do reklam radiowych . W dzisiejszych czasach wielu ludzi zatrudnia utalentowanych lektorów do różnych celów, takich jak lektor w filmach i reklamach, lektor w radiu i lektor w filmach.

Lektor do reklam internetowych

Voice over stał się tak popularny, ponieważ może być używany z różnych powodów i na różnych etapach procesu rozwoju produktu. Na przykład w reklamach można usłyszeć głosy mówiące o nowym produkcie. Słychać głos dziecka opowiadającego o nowej zabawce. Lub, jeśli oglądasz film, możesz usłyszeć profesjonalny głos na temat fabuły, postaci i scenerii filmu. Krótko mówiąc, lektor może posłużyć do przekazania informacji, wyjaśnienia przesłania historii, opisu natury produktów i przekazania emocji. Służy do rozrywki widza, a także do poinformowania odbiorców o przekazie. Na przykład lektor może przedstawić nowy produkt, artykuł prasowy lub nową usługę lub produkt.

Dobry głos do reklamy

Tworząc produkt, zastanów się, w jaki sposób lektor pomoże Ci sprzedać produkt. Czy to wystarczająco zabawne? Czy dostarcza wystarczających informacji o produkcie? Czy są jakieś konkretne aspekty, które nie są dobrze przedstawione w lektorze?